HAKKIMIZDA

Şimşekler Group, 1976 yılında aile şirketi olarak kurulmuştur. 

40. ticari yılına yaklaşan Şimşekler Group, doğru kararları ve gerçekleştirilebilir reel hedefleriyle her zaman politikaları doğrultusunda ilerleyen ve paydaşlarıyla birlikte büyüyen bir şirket olmuştur.

Türk ve Dünya denizciliğine hizmet veren Şimşekler Group, denizcilik sektörünün her türlü ihtiyacını ve eksiklerini tamamlamaya yönelik çalışmalarında,  inovatif çözümleri ve Ar-Ge faaliyetleri için gerekli teknolojik yatırımları ve nitelikli istihdamı önemsemektedir.
Gemi kumanyacılığı, tedarik zincir yönetimi, gemi bakım&onarım, gemi söküm sektörlerindeki faaliyetlerindeki başarısını, milli manevi değerlerini koruyarak, çevreye duyarlı, müşteri memnuniyetini esas alan ve insan odaklı yaklaşımlarla artırarak sürdürmektedir.
 
 
VİZYON
 
Operasyonel mükemmelliği yakalamış, iş birlikteliklerimize değer katan, çevre duyarlılığımızda yüksek standartlara sahip, sosyal ve ekonomik hayatı ileri taşıyan ve kültürel değerlerimizi uluslararası ilişkilerimizde öne çıkararak pazardaki konumumuzu güçlendirmek. 
 

MİSYON

Denizcilik sektörünün farklı alanlarındaki uluslararası faaliyetlerimizde, teknolojik altyapımızın modern standartlarını, çevresel politikalarımızı, insan odaklı yaklaşımlarımızı ve pazardaki saygın yerimizi korumak.